top of page

RETURN CHANNEL

Profesionální
MT4 indikátor

Prvotřídní obchodní nástroj

Každý finanční trh, ať už se jedná od forex, futures, akcie nebo kryptoměny má v danou chvíli své kupce a prodejce. Pokud je na trhu v daný moment více kupců, trh roste. Naopak pokud převažují prodejci, cena na trhu padá. Nicméně, jak každý trader dobře ví, nic netrvá věčně. Dříve, či později se kupci a prodejci vysílí a začne převládat druhá strana. Těmto momentům se říká pře-koupený trh a pře-prodaný trh.

Pokud dokážete identifikovat, kdy přesně k takovému momentu dojde, uskutečníte téměř jistě ziskový obchod. Na základě našich mnohaletých zkušeností s obchodováním jsme pro vás připravili prvotřídní obchodní indikátor pro platformu MT4.

Kupujte levně, prodávejte draze

Indikátor Return Channel je profesionální obchodní nástroj, který na základě historické analýzy miliónů dat dokáže velmi přesně určit extrémní situace na trhu popsané výše. Zpracovali jsme ho pro vás v co nejjednodušší formě, kdy je vše hezky jasné a přehledné. Jakmile aktuální cenu na trhu opustí zobrazovaný kanál, je ten pravý čas na nákup, respektive prodej. Ve chvíli, kdy se aktuální cena na trhu dostane zpět do normálu, je ideální doba k ukončení otevřené pozice.

Doporučujeme tento skvělý indikátor využívat spíše na trzích, které jdou často do strany a netvoří časté a silné trendy. Zároveň doporučujeme využít časový rámec H1 a vyšší. Jediné nastavení indikátoru "Deviation" pak slouží pro případně ještě silnější signály (větší hodnota), či naopak častější signály (menší hodnota).

Získejte profesionální indikátor Return Channel pro obchodní platformu MT4 zcela zdarma hned teď! Vyplňte prosím níže přiložený formulář, abychom se s vámi mohli spojit a indikátor vám předat.

Získejte indikátor ve spolupráci s naším partnerem, zcela ZDARMA!

arrow&v
bottom of page